„W pierścieniu ognia” kręcone w Atlancie + nowy kostiumograf

Na blogu Szkoły Filmowej Stanowego Uniwersytetu Floryda, można przeczytać od absolwentki tej uczelni, Kate Emery, która pracuje dla Lionsgate, że film „W pierścieniu ognia” będzie kręcony w Atlancie (wcześniej już informowaliśmy o takich plotkach) oraz nastąpi zmiana na stanowisku osoby odpowiadającej za kostiumy w filmie:

Od Kate Emery (MFA 10) „Nie później niż godzinę po tym, jak oficjalne liczby pojawiły się na temat otwierającego weekendu Igrzysk śmierci, scenograf Philip Messina poprosił mnie o powrót w sequelu W pierścieniu ognia.  Przez trzy miesiące byłam asystentką ds. sztuki i świetnie się bawię. Będzimy w preprodukcji filmu przez kilka miesięcy więcej oraz potem pojedziemy kręcić w Atlancie. Francis Lawrence (Jestem Legendą, Woda dla słoni) jest reżyserem, a naszym nowym kostiumografem jest Trish Simmerville (The Girl with the Dragon Tattoo). Razem z Philem kieruję tę historię w ekscytującym kinowym kierunku. Jestem zachwycone byciem tak zaangażowaną w ten projekt i  nie mogę się doczekać, aż nasza praca rozkwitnie w Atlancie! Wyglądajcie W pierścieniu ognia 22 listopada 2013 r.

Trish Summerville zajmie najprawdopodobniej miejsce zajmowane wcześniej, w „Igrzyskach śmierci” przez Judiannę Makovsky.

| 11 lipca 2012 godz. 0:08 | Skomentuj (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>